Nowoczesny Dom z dużą, zadbaną działką | Gmina Żuromin
Rzężawy gm. Żuromin Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Czwartek, 21 Maj, 2026 15:46
1 120 000 zł
6871 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:163 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:4728 m2
- Rynek:Wtórny
- Stan:Do zamieszkania
- Forma kuchni:Aneks
- Typ domu:Wolnostojący
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 1 120 000 zł / 6871 zł/m2
- Ulica: 1 Maja
Opis oferty
UWAGA-KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA - WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL!!!Dom z dużą, zadbaną działką w Rzężawach, gmina Żuromin
Lokalizacja i odległości
Dom znajduje się w spokojnej okolicy Rzężawach w gminie Żuromin (powiat żuromiński, województwo mazowieckie).
Rzężawy położone są około 4 km od Żuromina to zaledwie kilka minut jazdy samochodem lub autobusem.
Odległość do Warszawy to około 123 km — co oznacza, że w przypadku wyjazdu stolicy można dojechać w mniej niż 2 godziny, w zależności od warunków drogowych.
Okolica to niewielkie aglomeracje wiejskie, co gwarantuje spokój i bliskość natury, a jednocześnie umiarkowaną odległość od centrum gminy.
Działka
Powierzchnia: 4 728 m²
Całość działki: ogrodzona, z bramą przesuwną
Teren zadbany: całość obsiana trawą, liczne nasadzenia drzew i krzewów
Cały dojazd i podjazdy (do domu i garażu): wykostkowane, estetyczne i funkcjonalne
Garaż: wolnostojący, murowany, pokryty blachodachówką
- część zamknięta z odsuwaną bramą garażową
- druga część otwarta, wykorzystywana jako pomieszczenie gospodarcze
Działka daje poczucie przestrzeni, prywatności i zapewnia miejsce na rekreację, ogród oraz zaplecze gospodarcze.
Dom – podstawowe informacje techniczne
Powierzchnia użytkowa: 164 m²
Media podłączone: woda, prąd, szambo
Ogrzewanie: piec na pelet
Konstrukcja: ściany z gazobetonu o grubości 24 cm
Ocieplenie: styropian 15 cm
Dach: czterospadowy, pokryty wysokiej jakości blachodachówką
Dodatkowo: panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu — element ekologiczny i oszczędnościowy